تبلیغات

چگونه از شل شدن پوست جلوگیری کنیم؟

۰
توجه به جوان سازی پوست صورت بسیار اهمیت دارد. افرادی که دائم چاق یا لاغر می شوند یا رژیم های سختی می گیرند بیشتر در معرض این مشکل هستند اما در عین حال باید بدانید لایه های سطحی پوست لایه های در حال ریزش هستند و لایه های عمیق تر انعطاف پذیری بیشتری دارند بنابراین وقتی فرد رژیم سختی می گیرد و کاهش وزن بالایی دارد، لایه های چربی از بین می روند. توصیه می کنیم رژیم های عادی داشته باشید تا پوست ، وقت کافی داشته باشد خود را ترمیم و سفت کند.

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Zibaee69 در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

راه های رهایی از جوش صورت

۰
آکنه به عنوان شایع ترین بیماری  پوستی شناخته شده، چون میلیون ها نفر به آن مبتلا هستند.صورتتان زمانی جوش می زند که منافذ پوستتان با چربی ای که خود پوست ترشح می کند مسدود شده باشد. اگر منافذ پوست خیلی بسته شده و عمیق باشند، باکتری ها وارد پوست شده و آنجا ساکن می شوند و باعث التهاب پوست می گردند. وقتی جوش های صورتتان زیادباشند پوستتان متورم و قرمز می شود. در ادامه راه های رهایی از جوش صورت را خواهید دید. 
 ادامه …
+ نوشته شده توسط Zibaee69 در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

روش های جلوگیری از ریزش مو

۰
اول از همه باید بدانید که ریزش مو پدیده‌ی شایعی است و در هر سنی، از نوزادی تا سالمندی ممکن است اتفاق بیفتد. بر خلاف تصور بسیاری از افراد، ریزش مو فقط در آقایان اتفاق نمی‌افتد و خانم‌ها نیز از این مشکل در امان نیستند. بیشتر اوقات ریزش مو به صورت تدریجی اتفاق می‌افتد و تا زمانی که تراکم موهای سر تا حد قابل توجهی کم نشود، متوجه آن نمی‌شویم. در جلوگیری از ریزش مو (و تقریباً تمام مشکلات سلامتی) زمان شروع درمان اهمیت زیادی دارد. یعنی هرچه زودتر برای درمان ریزش موی خود اقدام کنید، احتمال موثر بودن درمان بیشتر می‌شود.

 

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Zibaee69 در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
نوشته‌های اخیر